Aktuálně

Nová lokalita - Ústí u Vsetína

Zázemím nám je zahrada u lesa s krásným meandrujícím potůčkem, vlastní studnou, maringotkou, (výhledově také chatkou) ohništěm, zahrádkou a hracími prvky pro děti.  

V září budeme na zahradě v Ústí každou středu a pátek - máme volná místa ;-)

Tento měsíc je v plánu


 Září 2018

PO - Hovězí/Ústí

ST - Ústí u Vsetína

PÁ - Ústí u VsetínaPřijmeme do týmu človíčka se srdcem otevřeným

Človíčka, který by se rád naučil vařit zdravou stravu nebo nám ukázal své kulinářské dovednosti. Rozšiřujeme tým a budeme rádi když se ozvou například maminky na mateřské, které chtějí postupně začleňovat své skřítky mezi oříškové děti. Vítáme také studenty nebo aktivní důchodkyně. Začneme nejdříve jedním dnem v týdnu, na zkoušku a pak se uvidí, jak se vyvine naše spolu-práce :-)

Co se u nás právě děje?

Nejnovější informace zveřejňujeme na facebooku. Kdo nemá svůj, může nás sledovat na:

(u požadavku k přihlášení stačí zatrhnout - teď ne)


Proběhlo


ROK 2018

----------------

ROK 2017

ROK 2017

-----------------------

ROK 2016

22. srpen - DEN s HASIČI

Náš lesní klub navštíví hasiči, ukážou nám svoji techniku a děti si na chvíli mohou vyzkoušet být hasičem. Jistě se dozvíme mnoho zajímavostí.


25. srpen - ASTRONOMICKÝ DEN

Náš lesní klub navštíví vzácná návštěva z Brna - paní Mgr. Lenka Zychová, která dětem vysvětlí zábavnou formou zákonitosti vesmíru :-) Astronomického dne se mohou spolu s dětmi zúčastnit také rodiče, tetičky, strýčkové či prarodiče. Více se dočtete na: https://astronomickeprednasky.cz/. Děti, které budeme svážet ze Vsetína budou mít tento den jízdné pouze za 30 Kč.

Poplatek za dítě: školkovné + 45 Kč. Nahlaste se nám předem ;-)


ROK 2016