O nás

Náš tým


Anička Novotná

(hlavní pedagog)

Jsem nejstarší ze 4 sourozenců. Narodila jsem se s radostnou povahou, chutí pomáhat, dodávat odvahu, pohodu a pomoc kde je potřeba. Mám vzdělání se zaměřením na výchovnou a humanitární činnost a předškolní pedagogiku. I přes život na pasekách, bez auta, se 2 dětmi a mužem, zvířectvem a božskými záhony mě srdce i mysl táhne za dalším a dalším dobrodružstvím. Krásně se tím plní nezamýšlené sny.Bc. Zuzana Kinclová

(provozní a organizační záležitosti)

V Oříšku jsem asistentkou pedagoga a starám se o provozní a organizační záležitosti.

Původní profese mě moc nenadchla. Vždy jsem tíhla spíše k psychologii, proto jsem studovala na pedagogické fakultě. Jsem maminkou dvou temperamentních kluků, kteří jsou mými největšími učiteli. Díky nim jsem se ještě více začala zajímat o psychologii a respektující výchovu. Prošla jsem několika kurzy osobního rozvoje i výchovy. Baví mě dělat věci, které dávají smysl, což práce v Oříšku rozhodně je.


Mgr. Linda Hrnčiříková

(zakladatelka - statutární zástupce)

Od malička jsem vyrůstala v rodinné osadě na vesnici, kdy jsem většinu času pobývala venku. Kromě her s kamarády a poznávání svých vlastních hranic jsem pozorovala proměny přírody v průběhu roku. Pomáhala jsem své babičce, ať už ve sběru bylin, práci na zahradě nebo péči o zvířata. Ráda vzpomínám na chvíle strávené s kamarády z turistického a hasičského kroužku. Pocit jedné party, která drží v každé situaci spolu.

A při mateřské s druhým synem jsem dostala semínko, myšlenku založit lesní školku pod organizací Kotva-Lesní zahrada o.s. v Halenkově. I když organizace dál nepokračuje, semínko lesní školky jsme zasadily v jiném údolí společně s Jitkou a Ladou na jaro roku 2016. Vznikl Lesní klub Oříšek z.s.

Momentálně působím v Oříšku jako statutární zastupce.